https://rentyachtturkey.com/

Haber Kuzey Kıbrıs

maltcasino
izmir escort
Bostancı escort Ataşehir escort kadiköy escort ümraniye escort anadolu yakası escort Pendik escort Kurtköy escort Kartal escort maltepe escort Ataşehir escort anadolu yakası escort Ataşehir escort Ataşehir escort
izmir escort
mersin escort
gaziantep escort

sakarya escort sakarya escort sakarya escort serdivan escort webmaster forum

serdivan escort serdivan escort serdivan escort hendek escort ferizli escort geyve escort akyazı escort karasu escort sapanca escort

Çocuk bayramı için yarıştılar

Çocuk bayramı için yarıştılar
24 Nisan 2020 - 11:01

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  Taekwondo Karate Budo Şampiyonası sonuçları açıklandı

Taekwondo Karet Judo Aikido Federasyonu tarafından ikinci online yarışma olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Taekwondo Karate Budo Şampiyonası tamamlandı.

Yarışmada sporcular istemem hareketleri videoya çekerek sosyal medya üzerinden Federasyona göndererek yarışmaya katıldı.

Hakemler Master Öykü Ergin, Zehra Karip, Ceyda Uçaner, Pınar Akarıpınar, Ana Tüysüz ve Ferhat Koryev’in değerlendirdikleri yarışmacıların dereceleri ise açıklandı.

Katılımın çok fazla oldu yarışmalarda, aileler de en güzel videoyu kim çekecek yarışı içine girdiler.

Federasyon başkanı Eyüp Zafer Gökbilen online yarışmaların büyük ilgi gördüğünü belirterek bundan sonraki ilk müsabaka 19 Mayıs tarihinde yapılacağını açıkladı.

TAEKWONDO BAYAN HYONG PUMSE MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Masal Akarpınar

2.Kategori:      1. Ayça Eda Kurşun

3.Kategori:      1.Özüm Ekmenci

4.Kategori:      1.Su Ayza Şahin

5.Kategori:      1.Azra Turan

6.Kategori:      1.Hatice Alyanak

TAEKWONDO ERKEK HYONG   PUMSE MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1. Utku Sadula

2.Kategori:      1.Kıvanç Çağlin

3.Kategori:      1.Eren Alp Uzun

4.Kategori:      1.Egemen Emre Uzun

5.Kategori:      1.Nikita Gordeev

6.Kategori:      1.Nazım Efe Hamurcu

7.Kategori:      1.Emirhan Edalı

8.Kategori:      1.Arda Yılmaz

9.Kategori:      1.Pars Şahin

10.Kategori:    1.Hasan Serdar

11.Kategori:    1.Arda Aslan Öztürk

12.Kategori:    1.Yunus Alaçam

13.Kategori:    1.Ramadan Alaçam

14.Kategori:    1.Ahmet Solak

15.Kategori:    1.Ömer Faruk Solak

16.Kategori:    1.Kerim Karpuz

KARATE  ERKEK  KATA PUMSE MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1. Çağan Saray

2.Kategori:      1.Mikhail Khomyshin

3.Kategori:      1.Timur Şimşek

4.Kategori:      1.Samir Şimşek

5.Kategori:      1.Grigorii Iakush

6.Kategori:      1.Gleb Yurchenko

7.Kategori:      1.Mustafa Jumayev

8.Kategori:      1.Nikita Yakush

9.Kategori:      1.Ali Achilov

PİYASALARDA SON DURUM
  • DOLAR
    -
    -
    -
  • EURO
    -
    -
    -
  • ALTIN
    -
    -
    -
  • BIST 100
    -
    -
    -
ANKET

Tempobet giriş
best10