Haber Kuzey Kıbrıs

TÖREHAN ÇOK İDDİALI!

TÖREHAN ÇOK İDDİALI!
22 Kasım 2022 - 16:12

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren UBP Değirmenlik – Akıncılar Belediye Başkanı adayı Ebru Törehan son zamanlarda tüm dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

Miracle Değrimenlik Spor Klubü Asbaşkanlığı görevini yürüten Törehan bölgedeki birçok kişinin hayatına dokunarak hem sevgisini hem de saygısını kazanmış durumda. Bölgede en çok konuşulan isimler arasında yerini alan Ebru Törehan’ın tüm enerjisini uzun zamandır bölgeye harcadığı ve tüm bölgeyi kapı, kapı gezdiği ve bölgenin sorunlarıyla yakından ilgilendiği ifade edildi.

DP’DEN DE TAM DESTEK

DP Genel Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, DP Genel Sekreteri Serhat Akpınar ve DP üyeleri ile biraya gelen UBP Değirmenlik Akıncılar Belediye Başkanı adayı Ebru Törehan’ı 25 Aralık tarihinde yapılacak yerel yönetimler seçimlerde destekleme kararı aldığını açıklamıştı.

“BELEDİYE HİZMETLERİ DİJİTALLEŞECEK…”

Milenyum belediyecilik vizyonunu benimseyen ve bu yolda belediye hizmetlerini dijitalleştirerek, bölge halkının yaşamını kolaylaştırmayı hedeflediğini açıklayan Ebru Törehan’ın, Değirmenlik halkına ekonomi katkı sağlayacak önemli bir projesi olduğunu açıklamıştı.

“REFAH SEVİYESİNİ YÜKSELTECEĞİM”

Değirmenlik bölgesinin kalkınması ve bölge halkının refah seviyesinin yükselmesi için birçok proje üreten ve belediye başkanı seçilmesi halinde bu projeleri hayata geçirmek için kolları sıvayan Ulusal Birlik Partisi Değirmenlik Belediye Başkan Adayı Ebru Törehan, bölgeyi hem tarım ve hayvancılıkta hem de teknolojik anlamda daha elverişli ortamlar sağlanması hedeflenerek çağdaş bir belediyecilikle kalkındırmayı hedeflediği kaydedildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
ANKET

Tempobet giriş
best10