Haber Kuzey Kıbrıs

BAKANLAR ARASI ÇAPKINLIK DAVASI BÜYÜYOR!

BAKANLAR ARASI ÇAPKINLIK DAVASI BÜYÜYOR!
19 Nisan 2020 - 18:45

Dünya’da patlak veren korona virüsü problemi ülkemizi etkisine almış olduğu ve halkımızın sağlık ve ekonomik sıkıntılar çektiği bu dönemde bakanlar arası çapkınlık davası gündeme bomba gibi düştü…

Tüm halkımız bakanlardan gelecek virüs ile ilgili güzel haberlere odaklanmışken uzun zamandır birbirleri ile hiç anlaşamadıkları bilinen iki bakan arasındaki çapkınlık atışması her geçen gün daha da kızışıyor.
Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre daha önce Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreterliği’de yapmış olan ve çapkınlıkları ile sürekli gündeme gelen bir bakan huyundan vazgeçmiyor.
Koronavirüsü ile mücadele ettiğimiz bu dönemde daha önce Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreterliği’de yapmış olan bakan yaptığı çapkınlıkların üzerini örtmek ve okları başka tarafa çevirebilmek adına bir başka bakanı suçlar niteliğinde dedikodular yaptığı ve yaptırdığı gelen bilgiler arasında.
Şuan aktif görevde olan ve Girne bölgesinin bakanlarından olan kişi kendisine atılan çapkınlık iddialarını kabul etmediği buyüzden dolayı aralarının bozulduğu da gelen haberler arasında.
İki Bakan arasında gerçekleşen bu gerginlik  Ulusal Birlik Partisi tabanını da oldukça konuşulduğu biliniyor.
Bu iki bakanı arasındaki çapkınlık davası polise intikal ettiği de gelen bilgiler arasında.
İki bakanın polise intikal eden bu çapkınlık davasında  Güzelyurt bölgesinden bir basın mensubu da başrolü oynadığı ve bu basın mensubunun polise verildiği gelen haberler arasında.
Ülkemizin içinde geçmekte olduğu bu kriz döneminde halkımız bu kötü günlerin geçmesini beklerken
Ulusal Birlik Partili bu iki bakanın çapkınlık işleri ile uğraşıyor olması konuyu bilen vatandaşlar tarafından büyük eleştirilere yol açtı.
Bu kavganın sonucu halk tarafından büyük bir merakla beklenirken Ulusal Birlik Partisi’nin önde gelen isimleri de bu kavgayı yumuşatmak için iki taraf ile diyaloğa geçtiği belirtildi…

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
ANKET